Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Flori Mumajesi - Dashuria

Foto katrore

Unë jetoj një gjysëm jete
Tjetrën e ke ti
Në pasqyrë shikoj veten
dhe shikoj tjetër njeri

Format Story