Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ghetto Geasy - Amante

Foto katrore

Zoti na ka pa
S'ke prej kujt me msheh
Amante, amante, amante
Nuk po du me u ftof
Bashk kur jena nxeh

Format Story