Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Alban Skënderaj - Faleminderit

Foto katrore

Zemër jam vërtet i lumtur për ty
Dhe pse s'më lexohet në sy
Ti buzëqesh, unë gëlltis lotët e mi

Format Story