Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albi Lushi - Nje Femer

Foto katrore

Një femër di të kurdisë çdo gjë
Në heshtje të tradhëtojë
e dëshpëruar
Pastaj si në faj të mos nxjerri zë
Dhe ti besnikërisht të jesh
i tradhëtuar.

Format Story