Më mbaj mend (për 1 muaj)

Argjentina Ramosaj - Si Shiu

Foto katrore

Dhe sa herë që më takonte
vetëm më emociononte
Ishte si një ëndërr
që shikoja rrallë
Sepse mua s'më përkiste
Ajo ëndërr që po zhdukej dalngadal

Format Story