Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alberie Hadergjonaj - Pa Te Nuk Mundem

Foto katrore

Tash u bo shumë kohë
Nuk kam më as gjumë
Bashkë kur ishim më së miri
Ti i dhe fund

Format Story