Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ermal Mamaqi - Ku Ka Si Tirona

Foto katrore

A man men kur ishim fmi?
Komet zbath, ma jep nji çapë
Me voj e kryp e hajshim bukën
E gjithë ditën matshim rrugën

Format Story