Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eneda Tarifa - Me Veten

Foto katrore

Nuk jam vetëm
Dhe pse ty s'të kam
Nuk jam vetë, e di
Jo, nuk di të qaj
Ti nuk je më këtu
Të shohësh sytë e mi

Format Story