Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Lluni & Lyrical Son - JBMTQR

Foto katrore

Tesha, femna, famë, lekë
Deshta platinum kong vet
Me jetu shpejt, me vdek i ri
Si PAC-i n'fund me m'vra n'rrek

Format Story