Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Shyhrete Behluli - Ende E Dua

Foto katrore

Ti them se nuk kam ndryshu
Ti them se nuk e kam harru
Ti them se ende e du
Dhe ma shumë e du

Format Story