Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mergim Mjeku - Dashni

Foto katrore

Jo s'mujta me t'harru
Më thuj si me vazhdu
Dhe sot i njejt si dje
Po t'pres atje ku m'le

Format Story