Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Aida Doçi - A M’ke Harru

Foto katrore

Asnjëherë s'e kam mendu
jetën pa ty
Dashurova pa i pyt lotët
A kan fuqi
Se një ditë do qaj
për kohën kur ishim të dy

Format Story