Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florian Beqiri - E Di Që Don

Foto katrore

Le t’na kan zili
Le të na lakmojnë
Nuk po mundem më
T'lumtur pa kufi
Lej, le t'xhelozojnë
Unë dhe ti jemi një

Format Story