Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Berisha - Gabim I Bukur

Foto katrore

Eci pa zemër
Me shpirtin e tretur
Trupi jem akull i ftohtë
Dhe në sy ka vetëm lotë

Format Story