Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Gjiko & Buta - My Bro

Foto katrore

Passite, pasite But
Kur e kryn me qat whip
Pasite, hey pasite Gjiko
Kur e kryn me qat spllif
Pasite hey

Format Story