Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Alban Skënderaj - Jetë

Foto katrore

Stepen buzët, dridhet zëri
Fjalët po me lidhen nyje në fyt
Nuk e besoja unë i mjeri
Që për çdo fillim
Gjithmonë ka një fund

Format Story