Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Elvana Gjata - Fake

Foto katrore

Kemi lind me nji
shenjë të njejtë
po une s'jam FAKE
po, po, s'jam FAKE

Format Story