Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Alban Skënderaj & Miriam Cani - Duamë

Foto katrore

Duamë ti vetëm kur merr frymë
Vetëm kur zemra jote rreh
Duamë ti vetëm përgjithmonë
Asgjë më shumë
Duamë në zemër dhe në mendje

Format Story