Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Blleki - Plaqka

Foto katrore

E njekum paren
S'e njekum famen
Na kan inati
Kejt jon me mu
N'rrug t'sokakit
Edhe asfalltit

Format Story