Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Jonida Maliqi - Thesar Pa Emer

Foto katrore

Sa të vish në krahët e mia
Vetëm disa centimetra
Ty të mbajnë akoma
Larg nga jeta

Format Story