Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Lluni & Blleki - Termet

Foto katrore

Ka hymje pa dalje
Nuk ka kerkim falje
Krejt dojn me bo pare
Po parja bjen gajle
E malli me gajbe
Komplet ilegale

Format Story