Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Elvana Gjata - 1990

Foto katrore

Malli më ka marr
E nuk mundem ta fsheh
Nuk kam asnjë fjalë
Që nuk di me ta shpreh

Format Story