Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Lluni & Blleki - Termet

Foto katrore

Tu shku, tu bo rritje
Mu ka bo ni bindje
Reperi jem favorit
Jeten mas vdekjes
Te une rilindje
Ti bomi renditje

Format Story