Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kiameti - A Me Kupton Tani Ti

Foto katrore

Eshte e leht te thuash po
por t'veprosh eshte e veshtir
Dhe per zgjidhjen e kesaj
sot tradhtija eshte e lire

Format Story