Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mark Deda - Djepi Bosh

Foto katrore

Por Shqipnia s'thote mbarova
Do t'kalojne dhe ky kjahmet
Ne Shqipni ka ardhe Kosova
Me ndihmu Nanen e vet

Format Story