Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mark Deda - Djepi Bosh

Foto katrore

Do kalojnë dhe kto tërmete
Do vinë ndoshta ndoj stuhi
Por shqiptarët n'5 kontinente
Me ty janë gjithmonë Shqipni

Format Story