Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elton Deda - Nuk Kerkoj Tjeter Njeri

Foto katrore

Në zemrën time
dimri dhe vjeshta
më thonë për ty
Jo, mos kërko
tjetër njeri

Format Story