Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Elvana Gjata - Me Tana

Foto katrore

Ti kam fal ty me tana
Me tana o me tana
Dashni me fal
O kush ka me ma ndal

Format Story