Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Skënderaj & Miriam Cani - Ende Ka Shprese

Foto katrore

Dhe era fryn nga çdo anë
S'mund ta ndalësh dot me dorë
Le ta shtyjë si e marrë
Fatin tim të brishtë si borë

Format Story