Më mbaj mend (për 1 muaj)

Asdreni - Sa Te Dua O Shqiperi

Foto katrore

Se për mua, o Atdhe,
je një lule aq e vyer,
sa nuk gjendet përmbi dhe
shpirtin tim per te ushqyer!

Format Story