Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Nora Istrefi - Anna

Foto katrore

S'ka shans me m'nzon
në flagrancë
Mos rri n'distancë
si me jetu n'Francë

Format Story