Më mbaj mend (për 1 muaj)

Odhise K. Grillo - Kryefjala E Fjaleve

Foto katrore

I lidha te gjitha bashke
dhe si ylber shkelqeu
e para kryefjale
e fjaleve :
ATDHEU!

Format Story