Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dritero Agolli - Trishtimi

Foto katrore

Po iki me trishtim
I zhgënjyer nga miqtë
E mbylla dhe derën që rrinte
e hapur për lajkatarët
për rrenacakët e smirëzinjtë

Format Story