Më mbaj mend (për 1 muaj)

Matolale & Noizy - Adrenaline

Foto katrore

OTR ktu mo plako
Çunat be smokin' gelato
Barin e pi pa tabacco
Dhe femna bjonde
E omel si mango

Format Story