Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Shkodra - Une Jetoj

Foto katrore

Leri engjujt, le ta bartin
këngën time deri tek ti
Dhe në mbremje i vetmuar
kujtoje tonën dashuri

Format Story