Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qani Seferaj - Poezi Te Bukura

Foto katrore

Poezi te bukura
Qe te len pa gjume
Jan ato vitale
Fantazi e brume
Po ato pikante
Shkroi Getja dhe une

Format Story