Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastriot Tusha - Vitet Ikin Tutje

Foto katrore

Se vitet ikin tutje
Dhe ikin një nga një
Se vajzat bëhen plaka
Rinia jo, nuk vjen më

Format Story