Teksti Origjinal

E dua dashurine ta kem ne krah
E dua bashe me te nje gote te pi
E dua te shkojme vetem ne kinema
E dua te kete shume fantazi

E dua dashurine per nje moment
S'e dua dashurine pa xhelozine
E dua dashurine te kete para
E dua te kete shume shoqeri

(refreni)
E dua nje te kap
e dua per dashurine
e dua syte ti shoh
se dua ta kem prane per gjithnje
-------------- (2 here)

E dua dashurine per nje moment
S'e dua dashurine pa xhelozine
E dua dashurine te kete para
E dua te kete shume shoqeri

E dua dashurine ta kem ne krah
E dua bashe me te nje gote te pi
E dua te shkojme vetem ne kinema
E dua te kete shume fantazi

(Refreni)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020