Teksti Origjinal

Ti me erko une po te pres
Do vish ti dashuria ime
Por ti ende me mungon
Se kuptoj pse po vonon

Dhe atehere kur meditoj
Kur mendoj se te kam prane
Dehem me ty, endrra me mbulon
Me ate vello te bardhe

Pse vonon dashuri
Une te vrare e kam zemren
Dhe nuk di a te jetoj

Pse ti me fshihesh jo nuk e di
Dua te digjem me ty
Tek ty do tretem me beso
Eja ti mos vono

(perseritet nga fillimi)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020