Teksti Origjinal

Ishte nate kur ti u largove
dhe me le qava un per ty
dhe se di perse me harove
por ti pash ata lot ne sy.
Un e di se ti me nuk vjen
se nje tjeter ke
por ta dish se nuk te haroj
dhe pse per mu sje.
Do te mbes nata jone
si e fundit nate per mua
ti me le por un moj loqke
vazhdoj te te dua

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021