Teksti Origjinal

Vetem per ty jetoj
te shoh nje çast dhe mendoj
nuk dua te me shohin
te flasin keq per mua
te thone se une te adhuroj
jeta jote ishte e imja
por per ty une jam e huaj
dhe pse me shpirt te dashuroj

-Refreni-
Bie debore, bie debore
ne jeten time, bie debore

Nje tjeter ke ne krah
ti je gezimi i saj
te gjithe me te te shohin
te gjithe flasin per mua
me thone se une te adhuroj
jeta jote eshte e imja
por per ty une jam e huaj
dhe pse me shpirt te dashuroj

-Refreni-
Bie debore, bie debore
ne jeten time, bie debore.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020