Teksti Origjinal

Me kapele karocieri
Me xhaketë milioneri
Endacak si cigani
E ka shpirtin,shpirt xhanani
Të gjith cunat më shikojn
U pëlqen të më ngacmojn
Po unë mëndjen e kam mbledhur
Djalin tim un e kam zgjedhur
O mor cuna gjithë sa jeni
ku e keni hallin,unë e di
Po kam frikë se hallin nuk ma dini
Si Hirushja në përralla
Kam dhe unë një djalë që me pelqen
kam dhe une nje djale qe ma do zemra

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021