Teksti Origjinal

Nëse më do fort
Mos më ler të iki
Në krah më shtrëngo
Sa t'më dali shpirti

Më mbaj ashtu ngrohtë
Deri në mëngjes
Nëse më do fortë
Puthmë të mos vdes

Kur eci rrugës më admiron
U thua shokëve jam miku i saj
Unë jam e egër kur më shijon
ty të them shko për vehte qaj

Nata iku shpejt
Dita erdh ngadalë
çdo fjalë qe thash mbrëmë
nga shpirti ka dalë

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021