Teksti Origjinal

Jam e vogël ,por e ëmbël mjaltë
E sytë i kam të zjarrtë , jam e vogël o
Buzët e mia janë porsi qershi , e floku im i zi
Jam e vogël ouo

djemt si zënë nata , për këto flokët e gjata
Për këto sytë e zjarrta , për të vogël o
Ju mos më zgjoni , e mos më ngacmoni
Lërmëni të rritem , jam e vogël o ( 2X )

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020