Teksti Origjinal

Thrras nga zemra po bertas
por askush nuk degjon
n'vete e kam nje mall
qe askush se kupton

Ti qe ishe ne shpirtin tim
ket keng po ta dhuroj
edhe pse pran nuk te kam
fytyren tende e kerkoj

ref:2x
Fati im nuk ishe ti
e keqja t'mori ne rini
thon e shkruar paska qen
e shkruar

Plag qe nuk sherohen leht
ne mua ti ke len
ma bere pa te drejt
ike pa te then

Ti qe ishe ne shpirtin tim
ket keng po ta dhuroj
edhe pse pran nuk te kam
fytyren tende e kerkoj

ref:4x
Fati im nuk ishe ti
e keqja t'mori ne rini
thon e shkruar paska qen
e shkruar

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020