Teksti Origjinal

Ne jeten time ska me mendime
ato qe i pata ti tha zemra ime
ma lendove zemren
kur me the lamtumir
nuk mund te harroj o shpirti im.

Mendoj per ty
ti per mua a mendon
nese vjen te une zemra te tregon
Une te kam harru
shko dhe gjeje diken tjeter
se ti per mua ke vdekur .

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020