Teksti Origjinal

vetem zoti, perendia
qe mi din hallet e mia
nga kta sy s'pom teret loti
ne vetmi pom kalon moti (2x)

(ref)
dashuri, ndihmoj zemres time
se eshte e vetmuar
dashuri, n'dihmon t'lutem ne rini (2x)

vetem zoti, perendia
e kupton se c'esht vetmia
nga kta sy, s'pom teret loti
ne vetmi pom kalon moti

(ref 2x)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021