Teksti Origjinal

Edhe pse ti kurr nuk meke thene
Mos mendo qe un nuk e kam dit
Me u nda prej meje shum paske prit
edhe pse ishe ne zemren tem
dhe per ty cdo gje kam bere ne jet
perseri fajtor un kam mbet.

Refreni
Prej meje je e lire
shko aty ku ke deshir
gjeje fatin tjeter kund
prej meje je e lir
por nje gje tash dije mir
me s'dot kthehem un
sepse mbaroj midis nesh
me e imja sje .

Edhe pse ti kurr nuk me ke thene
qe edhe nje tjeter e ke pas
sa per sy e faqe
me paske dasht.

edhe pse ishe ne zemren tem
dhe per ty cdo gje kam bere ne jete
perseri fajtor un kammm mbettt

Refreni
Prej meje je e lire
shko aty ku ke deshir
gjeje fatin tjeter kund
prej meje je e lir
por nje gje tash dije mir
me s'dot kthehem un
sepse mbaroj midis nesh
me e imja sjeeri fajtor une kam mbet

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020