Teksti Origjinal

Para ti ke, para ti je
Për të mendon
Për të jeton

Çdo ditë kur dal
Ty të shikoj
Duke vallëzuar
Përmbi xhaguar

Sa para
Gjithë botën ke
Por veç mua dashurinë
Nuk mundesh që t’i blesh
Zemrën jo nuk ta fal
unë ty more djalë
Se mendon të më blesh
veç me dollarë
Unë jam Rovena dhe dua ndjenja
largohu prej meje ti para

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021