Teksti Origjinal

bylyzyk ne dore, bylyzyk ne dore
hajt ta lidhim besen mori vetull holle (2x)

(ref 2x)
hajde hajde me bylyzuk
rri ngat meje mos me ik
hajde hajde moj marshallah
cfare dashnie marshallah

bylyzyk ne dore, qafen krejt dukat
hajt ta lidhim besen mori shtat bajrak (2x)

(ref 2x)

marre nga albumi
-A po vjen me mua-, Shkup, 1996

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020